ورزش ایران / شناسه خبر: 101726 / تاریخ انتشار : 1399/2/9 18:25
|

انتخاب عجیب کریمی برای لژیونر شدن

پاسور جوان تیم ملی والیبال ایران از میان لیگ‌های معتبری که از آنها نام برده بود، لیگ نه چندان مطرح بلژیک را برای بازی در فصل آینده مسابقات باشگاهی انتخاب کرد.

پاسور جوان تیم ملی والیبال ایران همان طورکه پیش از این گفته بود لژیونر شد و از میان لیگ‌های معتبری که از آنها نام برده بود، لیگ نه چندان مطرح بلژیک را برای بازی در فصل آینده مسابقات باشگاهی انتخاب کرد.
با اعلام سایت رسمی باشگاه «گرین‌یارد ماسِیک» بلژیک، جواد کریمی پاسور جوان تیم ملی والیبال ایران با عقد قراردادی به این تیم پیوست تا فصل آینده را در لیگ بلژیک بازی کند. او در فصل گذشته لیگ‌برتر ایران، برای تیم والیبال پیکان تهران توپ می‌زد.
کریمی که پیش از این اعلام کرده بود از تیم‌هایی در لیگ لهستان و روسیه هم پیشنهاد دارد، در اقدامی عجیب به این تیم بلژیکی پیوست. البته شاید کریمی معیارهای دیگری به جز سطح لیگ کشور مقصدش مدنظر داشته. معیارهایی مانند حضور به عنوان پاسور اول، حضور در لیگ قهرمانان و مبلغ قرارداد که باید دید آیا به سطح نه چندان بالای لیگ بلژیک می‌چربد یا خیر.
گرین‌یارد پرافتخارترین تیم لیگ والیبال بلژیک است که تا کنون ۱۶ بار قهرمان لیگ بلژیک شده است. ماسِیک در سال‌های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ نیز عنوان قهرمانی این رقابت‌ها را به دست آورده و فصل آینده در لیگ قهرمانان اروپا حضور خواهد داشت. موضوعی که شاید یکی از دلایل اصلی کریمی برای انتخاب این تیم اروپایی بوده تا فصل آینده را در آن بگذراند.
 
captcha
تازه ها
بیشتر