ورزش جهان / شناسه خبر: 101866 / تاریخ انتشار : 1399/2/20 21:56
|
جوکوویچ دوباره جنجال درست کرد:

غذای مسموم را با فکر خود سالم کنید!

نواک جوکوویچ، ستاره تنیس دنیا، حرف‌های عجیبی زده و به این دلیل با انتقادات تندی روبه‌رو شده است. او گفته که مردم می‌توانند با افکار و احساسات خود، ترکیب شیمیایی آب و غذا را تغییر دهند.
تنیسور شماره یک دنیا به تفکرات عجیبش مشهور است و حتی یک بار عمل جراحی آرنجش را به تعویق انداخت تا ببیند که آیا مصدومیتش خود به خود خوب می‌شود یا نه. او البته در نهایت زیر تیغ جراحان رفت. جوکوویچ پیش‌تر با یک «استاد معنویت» هم کار کرده بود.
جوکوویچ در یک لایو اینستاگرامی با شروین جعفریه حضور داشت. این لایو بخشی از یکسری به نام «پروژه سلطه بر خود» است. این دو نفر درباره این صحبت کرده‌اند که چطور می‌توان آب و غذای سمی را با احساسات، سالم‌تر کرد! جوکوویچ گفته: «بحث بر سر ارتباط است، ارتباطی درونی و اینکه بتوانی در لحظه هوشیار باشی... من افرادی را دیده‌ام و می‌شناسم که با تبدیل انرژی، با قدرت ذهن، با قدرت سپاسگزاری، توانسته‌اند مسموم‌ترین غذاها یا آلوده‌ترین آب‌ها را تبدیل به شفابخش‌ترین آب‌ها کنند. آب واکنش نشان می‌دهد و دانشمندان ثابت کرده‌اند که مولکول‌های آب به احساسات واکنش نشان می‌دهند. من واقعاً بر این باورم که باید هر روز بدون دوربین، بدون گوشی و البته بدون بحث‌های عصبی و تعارض با نزدیکان خود بر سر میز غذا بنشینید.»
جعفریه هم مرتباً حرف‌های جوکوویچ را تأیید می‌کرد. این تنیسور صرب در ادامه گفت: «آنها می‌گویند اگر افکار خاصی داشته باشی و با احساسات خاصی با آب برخورد کنی، اگر احساسات شادی داشته باشی یا افکار مثبتی داشته باشی، ساختار مولکولی ساخته می‌شود که مبتنی بر هندسه و تعادل است اما اگر به آب درد، ترس، ناامیدی و خشم خود را منتقل کنی، آب از هم فرو می‌پاشد.»
 
 

captcha
تازه ها
بیشتر