پرسپولیس / شناسه خبر: 102086 / تاریخ انتشار : 1399/3/22 09:23
|
پیروانی و مدیر برنامه‌هایش تائید کردند

شروع اقدامات پرسپولیس برای حفظ نادری

اخیرا خبری در خبرگزاری ها منتشر شده مبنی بر اینکه محمد نادری در پی سفر به بلژیک است و می‌خواهد برای کورتریک بازی کند. در این خبر آمده نادری قصد داری در سفری دو روزه با مدیران کورتریک مذاکره کند و بعد از اینکه در بازی‌های باقیمانده پرسپولیس به میدان رفت فصل آینده برای تیم بلژیکی‌اش بازی خواهد کرد.

با این حال روز گذشته افشین پیروانی به ایران ورزشی گفت باشگاه پرسپولیس مقدمات حضور نادری در پرسپولیس را فراهم کرده و در این خصوص نامه‌نگاری کرده است.همچنین مدیر برنامه نادری هم این مسأله را تأیید کرد و گفت باشگاه پرسپولیس اقدمات لازم را برای حفظ این بازیکن انجام داده که باید منتظر نتیجه اقدامات در روزهای آینده بود.

با توجه به مصدومیت محمد انصاری حالا حفظ نادری برای کادر فنی پرسپولیس اهمیت دوچندانی پیدا کرده است و باشگاه باید به هر طریقی شده این مدافع 23 ساله را حفظ کند. در عین حال با توجه به شرایط نادری در تیم بعید است این بازیکن دنبال جدایی و رفتن به تیمی باشد که هیچ خاطره خوشی از آن ندارد. نادری در کورتریک حتی یک دقیقه بازی نکرد اما با بازی در پرسپولیس حتی به تیم ملی هم دعوت شد و در صورت درخشش در بازی‌های باقیمانده لیگ برتر می‌تواند در مسابقات مقدماتی جام جهانی مود توجه اسکوچیچ قرار بگیرد.
 

 

captcha
تازه ها
بیشتر