پرسپولیس / شناسه خبر: 102098 / تاریخ انتشار : 1399/3/27 10:47
|
شوخی پرسپولیسی‌ها با تیم‌هایی که دنبال تعطیلی لیگ هستند

اگر نیامدید، مربی‌ها با هم مسابقه بدهند!

محمدقراگزلو/پرسپولیس در حالی وارد چهارمین هفته از تمرینات تیمی شده که در اردوی این تیم تقریباً خیال همه راحت است که لیگ برگزار خواهد شد و آنهایی که هر روز با مصاحبه‌های‌شان دوست دارند شرایط را طوری نشان بدهند که اوضاع برای اهالی فوتبال خطرناک است در نهایت به جایی نخواهند رسید.
پرسپولیسی‌ها با صحبت اخیر مهدی محمدنبی دلگرم شده‌اند که لیگ حتماً برگزار خواهد شد. عضو سابق هیأت مدیره پرسپولیس و دبیر‌کل فدراسیون فوتبال اخیراً گفته بود اگر نتوانیم مسابقات داخلی را برگزار کنیم طبیعی است که نمی‌توانیم در مسابقات بین‌المللی شرکت کنیم. در واقع با این شرایط بعید نیست پرسپولیس و دیگر نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا از حضور در ادامه این مسابقات کنار گذاشته شوند که این نه از نظر فوتبالی و نه جایگاه فوتبال ایران در آسیا برای‌مان خوب نیست.
البته پرسپولیس از شروع تمرینات تا الان یکی از بهترین بازیکنانش را به خاطر مصدومیت نیز از دست داده است و شاید اگر کرونایی در کار نبود و سه ماه در تمرینات تیم‌ها وقفه نمی‌افتاد محمد انصاری چنین سرنوشتی پیدا نمی‌کرد اما در حال حاضر این تیم و اعضایش ضمن تلاش برای حفظ سلامتی و دوری از مصدومیت به انجام بازی‌های لیگ مصرند و دوست دارند هر‌چه سریع‌تر مسابقات برگزار شود.
پرسپولیسی‌ها می‌گویند خیال‌شان از بابت برگزاری مسابقات لیگ راحت است و با وجود فضاسازی‌های برخی تیم‌های رقیب حالا به نظر می‌رسد بیشتر اهالی فوتبال به این جمع‌بندی رسیده‌اند که برگزار شدن مسابقات بهتر از برگزار نشدن آن است و با اینکه شاید کیفیت بازی‌ها و تیم‌ها نسبت به زمستان گذشته پایین‌تر بیاید اما برگزار شدن بازی‌ها آثار منفی کمتری نسبت به برگزار نشدن لیگ داشته باشد.
البته پرسپولیسی‌ها همچنان با تیم‌هایی که دنبال برگزار نشدن لیگ هستند شوخی می‌کنند و دست‌بردار آنها نیستند. مدتی است در تمرینات پرسپولیس و قبل از شروع رسمی تمرین اعضای کادر فنی مسابقه فوتبال گل کوچک می‌دهند و رقابت‌شان هم بسیار داغ شده است. در واقع این آیتم تبدیل به آیتم ثابت تمرینات پرسپولیس در روزهای اخیر شده و بازیکنان هم با حرارت زیادی به تماشای این بازی می‌نشینند و در کل‌کل‌ها و تشویق‌ها شریک می‌شوند.
یک طرف تیم یحیی گل‌‌محمدی است که مظاهر رحیم‌پور را کنارش دارد و نفر سوم این تیم یا داود فنایی است یا مهرداد خانبان آنالیزور پرسپولیس اما تیم کریم باقری را هافبک سابق تیم ملی به علاوه حمید مطهری و البته عسگری دیگر آنالیزور کادر فنی تشکیل می‌دهند.
این دو تیم هر روز در فوتبال گل کوچک رقابت داغی دارند و حواس‌شان به نتایج رودررو هم هست. تا عصر روز شنبه تیم کریم و یحیی هر کدام دو بار برنده شده‌اند و دو سه بار هم بازی به تساوی کشیده شده است. نکته اینجاست که این ترکیب هر روز تغییر نمی‌کند و این دو جبهه به شکل ثابت هر روز روبه‌روی هم قرار می‌گیرند و نتیجه بازی هر روزشان را هم محاسبه می‌کنند و حواس‌شان هست که در این کل‌کل ویژه عقب نیفتند.
جالب اینکه روز شنبه اعضای کادر فنی پرسپولیس بعد از این آیتم مفرح و جذاب به شوخی می‌گفتند تصمیم گرفتیم اگر تیم‌های لیگ برتری از ادامه مسابقات کناره‌گیری کنند به سازمان لیگ بگوییم کادر فنی‌شان روبه‌روی ما قرار بگیرد! مربیان پرسپولیس می‌گویند در حال حاضر برای بازی آماده‌اند و خودشان یک تیم هستند که می‌توانند در صورت برگزاری لیگ مربیان در آن لیگ هم پرسپولیس را قهرمان کنند!
مربیان پرسپولیس از بازیکنان این تیم به شدت راضی‌اند چراکه معتقدند در این سه هفته سختی‌های زیادی کشیدند و هرگز خم به ابرو نیاوردند تا روح بزرگشان را نشان دهند و ثابت کنند چقدر دوست دارند به موفقیت‌های‌شان ادامه بدهند و جام بعدی را مال خود کنند.

captcha
تازه ها
بیشتر