پرسپولیس / شناسه خبر: 102099 / تاریخ انتشار : 1399/3/27 10:54
|

ساسان زمانه دروازه‌بان جوان پرسپولیس مصدوم شده و سه هفته قادر به حضور در تمرینات نیست. او در گفت‌وگو با ایران ورزشی می‌گوید: «بدشانسی آوردم. در تمرینات توپ به شدت با دستم برخورد و دستم برگشت. اول فکر می‌کردم تاندون دستم کش آمده اما بعداً مشخص شد ترک خوردگی دارد و سه هفته نمی‌توانم تمرین کنم.»

زمانه ادامه داد: «الان دستم توی گچ است. البته در محل تمرین حاضر می‌شوم اما در سالن بدنسازی حضور دارم و کارهای هوازی و تمرینات انفرادی انجام می‌دهم چون نمی‌توانم روی دستم فشار بیاورم.» دروازه‌بان تیم امید پرسپولیس درباره مطالبات بازیکنان پایه که ماه‌هاست عقب افتاده می‌گوید: «خنده‌دار است. شب عید برای برخی از بازیکنان ما 2.5 میلیون تومان و برای دیگر 1.5 میلیون تومان واریز کردند. این 18 درصد قراردادهای ما بود که آن هم بعد از حدود 16 ماه پرداخت شد.»

زمانه ادامه می‌دهد: «نمی‌دانم مگر کل مبالغ قراردادهای بازیکنان تیم امید چقدر است که باشگاه این مبالغ را پرداخت نمی‌کند. سر همین مسأله باشگاه بارها ضربه خورده چرا که پول پایه‌ها را نمی‌دهند اما مجبورند چند سال بعد برای جذب همین نفرات از تیم‌های دیگر چندصد میلیون هزینه کنند.»

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر