پرسپولیس / شناسه خبر: 102102 / تاریخ انتشار : 1399/3/31 10:58
|
عشق مردم را که می‌بینم دردم فراموش می‌شود

کریم باوی: از علی پروین توقع داشتم حالم را بپرسد

ناصرقراگزلو  /کریم باوی بهترین سر طلایی سابق فوتبال ایران و باشگاه‌های پرسپولیس و شاهین دو هفته‌ای است که در بیمارستان بستری است. کریم باوی که از بیماری داخلی رنج می‌برد و حتی بخشی از قسمت‌های بدنش را هم تومور سرطانی برداشته بود به ناچار هیچ راهی جز عمل نداشت، به همین دلیل سرزن اسبق فوتبال ایران چاره‌ای جز عمل جراحی نداشت.
 
آقا کریم بهترید؟
خدا را شکر دوباره شرایط زندگی را پیدا کردم و اوضاعم خیلی بهتر از قبل شده است. عمل جراحی خیلی سختی را سپری کردم عملی که هفت ساعت طول کشید و پزشکان بیمارستان تخت جمشید عظمیه کرج و پزشک جراحم دکتر اینانلو خیلی برایم زحمت کشیدند به همین دلیل لازم می‌دانم تشکر ویژه‌ای از جراحم و همه عوامل بیمارستان داشته باشم که در چند روز اخیر و در این چند مدت مرا شرمنده مهر و محبت خودشان کردند و انصافاً از هیچ کوشش و تلاشی برای بهبود وضعیت من دریغ نکردند.


گویا در این مدت خیلی‌ها هم به شما سر زدند؟
حقیقت امر این است چون دوران کرونایی را سپری می‌کنیم و شرایط واقعاً خاص است من نمی‌توانستم خیلی از کسانی که به ملاقاتم می‌آمدند را ببینم اما با این وجود دست خیلی از عزیزان مانند حمید استیلی و قلعه‌نویی و دکتر اسدی و بقیه دوستان که همواره جویای احوالم بودند، خصوصاً اکبر یوسفی که در این چند مدت همه زحمت بیمارستان و تمام هماهنگی‌ها را کشید درد نکند و من نمی‌دانم چگونه باید از اکبر یوسفی تشکر کنم.


اما گویا از کسانی هم گلایه‌مند هستید؟
من آدم پر توقعی نیستم و از کسی هم انتظار خاصی ندارم اما از علی پروین که مربی‌ام بود و گردن من هم حق استادی و مربیگری داشت توقع داشتم حالی از من بپرسد. بیشتر همبازیان سابقم هم جویای احوالم بودند اما با این وجود بودند دوستان و همبازیانی که حالم را نپرسیدند اما به هر حال کاری هم نمی‌شود انجام داد.


در حال حاضر شرایط‌تان چگونه است؟
خدا را شکر وضعیت تنفسی‌ام خیلی بهتر شده چون چند روز پیش به لحاظ تنفسی بعد از عمل دچار مشکل شدم، به همین دلیل مرا به آی‌سی‌یو و بخش مراقبت‌های ویژه بردند اما الان که با شما حرف می‌زنم خدا را صد هزار مرتبه شکر خوبم و شرایط تقریباً عادی شده است.


حرف آخر و...
از هواداران فوتبال در همه ایران، خوزستانی‌های عزیز و خونگرم و همه هواداران فوتبال و در رأس آنها هواداران پرسپولیس و مردم کرج و خلاصه همه مردم ایران تشکر ویژه‌ای دارم که مرا شرمنده مهر و محبت خودشان کردند و در این مدت مرتب به من روحیه می‌دادند و خدای خودم را شکر می‌کنم که مدتی در میادین فوتبال این سعادت را داشتم که هواداران فوتبال را خوشحال کنم و بیشتر از این لذت می‌برم که می‌بینم خیلی از مردم خصوصاً قدیمی‌ها مرا از یاد نبرده‌اند و هنوز که هنوز است خیلی به من محبت دارند و این عشق و علاقه به خودم دنیایی می‌ارزد و دردم را یکجورهایی فراموش می‌کنم. در پایان حرف‌هایم هم از مردم و هواداران عزیز می‌خواهم مرا دعا کنند و مرا از دعای خیر خودشان محروم نسازند.

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر