پرسپولیس / شناسه خبر: 102109 / تاریخ انتشار : 1399/4/1 14:16
|

دیروز تعدادی از مربیان تیم‌های پایه و بازیکنان پرسپولیس برای دریافت مطالبات‌شان به باشگاه پرسپولیس رفتند. بازیکنانی مثل کمال کامیابی‌نیا، بیرانوند و نوراللهی که آخر هفته قبل هم به باشگاه رفته بودند دیروز هم برای پیگیری مطالبات‌شان به باشگاه رفتند تا با رسول پناه ملاقات کنند. البته بازیکنان تا اینجا 70 درصد مطالبات‌شان را گرفته‌اند و دنبال آپشن‌های قرارداد فصل قبل‌شان هستند که ارقام جالبی هم هست.

اما مربیان پایه دنبال باقیمانده قراردادهای 50،40 میلیونی‌شان هستند که ماه‌هاست پرداخت نشده و هر روز وعده تازه‌ای می‌گیرند. آنها هفته قبل وعده 28 یا 29 خرداد را گرفتند که این موعد به تعطیلات خورد. سپس به آنها اعلام شد روز شنبه 31 خرداد به دفتر باشگاه بیایند و 50 درصد مبلغ طلب‌شان را بگیرند اما دیروز رسول پناه در باشگاه حضور پیدا کرد اما خبری از پول نبود!

ظاهراً برخلاف آنچه آخر هفته قبل برخی سایت‌های خبری اعلام کرده بودند، شرکت آتیه داده پرداز به عنوان کارگزار اسپانسری واریزی 5 میلیاردی که قرار بود 28 خردادماه انجام دهد را واریز نکرده. در الحاقیه قرارداد این شرکت آمده بود در صورتی که لیگ برتر تا 25 خرداد شروع نشود شرکت مزبور می‌تواند این مبلغ را پرداخت نکند و حالا آنها طبق مفاد قرارداد عمل کرده‌اند و پول را واریز نکرده‌اند.

این درست همان چیزی است که در گزارش مفصل ایران ورزشی در خصوص گاف‌های قرارداد پرسپولیس با کارگزارش به عنوان یکی از گاف‌ها و ایرادها به آن اشاره شده بود. آتیه داده پرداز اعلام کرده بود 18 میلیارد تومان بعد از 25 خرداد در چند قسط پرداخت می‌کند که فعلاً اولینش را پرداخت نکرده است.

captcha
تازه ها
بیشتر