ion

جلالی: در خط حمله کم دقت هستیم

ورزشی /
شناسه خبر: 314215

سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: هر چه از دست بازیکنان ما بر می‌آمد انجام دادند. طوری حمله کردیم که کوچک‌ترین فرصتی را به حریف (سپیدرود) ندادیم. اما شاید نیاز داشتیم در ضربات ایستگاهی و کرنرها بهتر کار کنیم که نشد.

به گزارش ایران آنلاین، مجید جلالی پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل سپیدرود در نشست خبری گفت: ما همه کار کردیم اما نشد، حرفم مربوط به این بازی نیست بلکه چند بازی اخیر ما می‌توانستیم برنده باشیم، اما در خط حمله کم دقت هستیم.
وی درباره اینکه آیا بازیکن جدیدی جذب خواهند کرد یا خیر، گفت: به هر حال جای بازیکنانی که رفتند سخت است بازیکنی بگیریم. تیم ما به لحاظ بضاعت مالی و سایر جذابیت‌ها محدود است و سخت است بازیکن جدیدی بگیریم. ما کار سختی داریم، چون در نیم‌فصل فقط شما و بازیکن نیستید بلکه نفر سومی به نام باشگاه است که باید با آنها هم مذاکره کنیم.
جلالی همچنین تصریح کرد: بچه‌های‌ ما همه کاری کردند تا برنده باشیم، اما نشد. شاید لازم بود کارهایی در زمین انجام می‌دادیم تا به گل برسیم یا اگر ما سطح خلاقیت بیشتری داشتیم می‌توانستیم برنده زمین شویم. در هر صورت من نمی‌توانم ایرادی به بازیکنانم بگیرم چون با تمام وجود بازی کردند. بازیکنان ما برای پیروزی آمده بودند و این اراده را داشتند اما لحظاتی از بازی به میل ما نچرخید.
وی درباره اینکه رحمان احمدی پس از چندین هفته دوباره به ترکیب اصلی تیم پیکان برگشته بود، گفت: اگر اشتباه نکنم بیش از یازده هفته بود که احمدی بیرون از ترکیب حضور داشت، اما تمرینات خودش را به خوبی انجام داد و امروز بازی کرد.
سرمربی پیکان در مورد اینکه تیمش هشت هفته است موفق به پیروزی نشده، گفت: این دیگر تحولات بازی است. ما در چهار بازی در نیم‌فصل دوم باید موفق می‌شدیم. با وجود بازی‌های اصولی که انجام می‌دهیم اما نمی‌توانیم ببریم. تیم نیاز به یک مراقبت‌های ویژه‌ای دارد که استرس را در بازیکنان کنترل کنیم، اما نتوانستیم این کار را امروز انجام دهیم. قطعاً باید دلیل عدم موفقیت ما همین باشد. شما این بازی را دیدید، هر چه از دست بازیکنان ما بر می‌آمد انجام دادند. طوری حمله کردیم که کوچک‌ترین فرصتی را به حریف ندادیم. کوچک‌ترین موقعیتی به سپیدرود ندادیم. اما شاید نیاز داشتیم در ضربات ایستگاهی و کرنرها بهتر کار کنیم که نشد.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.