ion

رییس شورای اسلامی شهر تهران با انتقاد از رسیدگی نکردن به تخلفات دانه درشت ها، گفت: زمانی که از تخلف در پروژه ایران مال وابسته به بخش خصوصی صحبت می کنیم، از تخلفات پروژه اطلس مال که مربوط به برخی نهادهاست، هم صحبت کنیم.

ایران آنلاین /محسن هاشمی رفسنجانی در همایش سراسری مدیران سازمان بازرسی شهرداری تهران که در سالن ایران زمین شورای شهر برگزار شد، افزود: تحقق شعار شهرداری شیشه ای با تبلیغات امکانپذیر نیست. 

وی اظهار داشت: حقوق عمومی شهر و شهروندان قابل مذاکره و معامله نیست، بنابراین باید برای مبارزه با فساد عزمی جدی وجود داشته باشد. 
هاشمی همچنین به موضوع تعدیل نیرو در مجموعه شهرداری تهران اشاره و تصریح کرد: نباید به نام تعدیل چند مستضعف را از کار بیکار کرد، بلکه تعدیل واقعی باید از بالا انجام شود. 
رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: در صورتی که تعدیل نیز از بالا انجام شود، شاهد کاهش چشمگیر و منطقی نیروهای مازاد در مجموعه خواهیم بود. 
وی با اشاره به اینکه متاسفانه مدیران پس از حضور خود جمعی را وارد مجموعه و سیستم می کنند، تصریح کرد: همین امر موجب شده که تعداد نیروهای شاغل در شهرداری تهران طی 20 سال حدود 6 برابر افزایش پیدا کند. 
رییس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به نارضایتی مردم از فساد اقتصادی، تاکید کرد: اگر برای شفافیت در سیستم اقتصادی و مدیریتی کشور تلاش نشود، شاید فردا دیر باشد. /ایرنا

 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.