نظامیان صهیونیست به شهرهای کرانه باختری یورش بردند

بین‌الملل

59839
نظامیان صهیونیست به شهرهای کرانه باختری یورش بردند

شبکه فلسطین الیوم گزارش داد که بامداد امروز نظامیان اشغالگر به اردوگاه «الفارعه» واقع در «طوباس» حمله کردند.

به گزارش گروه بین الملل ایران آنلاین، همزمان با تداوم حمله‌های وحشیانه رژیم صهیونیستی علیه منطقه‌های مختلف نوار غزه تجاوزات پی در پی نظامیان این رژیم به شهرهای مختلف کرانه باختری ادامه دارد.

این عناصر متجاوز به شهر نابلس و یکی از ساختمان‌های محله المعاجین در این شهر نیز یورش بردند. منطقه بیتونیا واقع در غرب رام الله و محله‌های البالوع و المصایف نیز شاهد این حمله‌های بامدادی عناصر صهیونیست بوده اند.

نظامیان اشغالگر در جریان یورش به منطقه حزما واقع در شمال قدس اشغالی به سمت ساکنان این منطقه گاز اشک آور شلیک کردند.

عناصر صهیونیست به محله کفرسابا واقع در شهر قلقیلیه نیز حمله کرده و تک تیراندازهای خود را بر سقف خانه‌ها در خیابان ۱۶ شهر نابلس مستقر کردند.

منطقه حوسان واقع در بیت لحم و محله المصایون در رام الله نیز شاهد حمله‌های گسترده نظامیان صهیونیست طی بامداد امروز بوده است. عناصر متجاوز در حمله به شهرهای مختلف کرانه باختری ده‌ها فلسطینی را بدون دلیل موجه بازداشت کردند.

عناصر صهیونیست یک بمب را در داخل ساختمان تحت محاصره خود در خیابان التعاون نابلس منفجر کردند. نظامیان رژیم صهیونیستی طی روز گذشته نیز دست کم ۴۰ فلسطینی را بازداشت کردند که در میان آنها کودکان و اسرای سابق نیز به چشم می‌خورند.

پس از ۷ اکتبر و همزمان با آغاز جنگ علیه نوار غزه شمار زیادی از فلسطینی‌ها به دست نظامیان رژیم صهیونیستی بازداشت شده اند.

این بازداشت‌ها مهمترین سیاست ثابت و برنامه ریزی شده نیروهای اشغالگر به شمار می‌رود، همان طور که سیاست مجازات دسته جمعی نیز از دیگر ابزارهایی است که در سایه تجاوزات همه جانبه علیه ملت فلسطین و نسل کشی در نوار غزه جایگاه محوری نزد اشغالگران برای هدف قرار دادن شهروندان فلسطینی دارد.


انتهای پیام/
دیدگاه ها
آخرین اخبار بین‌الملل