آخرین اخبار ورزش
اتاق VAR در قرق داوران بین المللی

۳ ماه تا مجهز شدن داوران لیگ به علم استفاده از کمک‌داور ویدئویی فرصت داریم

اتاق VAR در قرق داوران بین المللی

مهدی تاج به عنوان فرد اول فدراسیون بار‌ها مدعی شده که فصل آتی سیستم ویدیویی به لیگ برتر ایران ورود می‌کند. او اخیراً در راستای وعده قبلی مصرانه روی ادعای خود پافشاری کرد و بحث ورود وی‌ ای آر در لیگ بیست و چهارم را وسط کشید که بسیار قابل توجه بود.

سربرآوردن دوباره فرضیه‌ای کهنه!

دست‌های پنهان درصدد شکار پیشاهنگان لیگ؟

سربرآوردن دوباره فرضیه‌ای کهنه!

از وقتی رقابت استقلال و پرسپولیس بر سر مقام قهرمانی فصل جاری لیگ برتر فوتبال دوباره داغ شد، یک بار دیگر جواد نکونام و دستیارانش این نظریه را دامن زدند که «عده‌ای نمی‌خواهند ما قهرمان شویم و به همین سبب سمت‌وسوی داوری‌ها یک بار دیگر به ضرر ما شده است.»

جایی برای آزمون و خطا نداریم

واگذاری سرخابی ها را باید به فال نیک گرفت

جایی برای آزمون و خطا نداریم

فروش سهام سرخابی‌ها از جنبه‌های اقتصادی نیاز به بررسی‌ها و موشکافی‌های دقیق و تخصصی دارد و لازم است که برای افکار عمومی روشن شود که اولاً این واگذاری منجر به سوددهی دو باشگاه قدیمی و پرهوادار خواهد شد یا نه و در وهله بعدی مشخص شود که اساساً انتقال سهام این دو باشگاه به شرکت‌های خریدار آیا همیشگی است و از تضمین کافی برای بهبود اوضاع معیشتی این دو باشگاه برخوردار خواهد بود یا خیر؟!

خطر بزرگ در کمین پرسپولیس

خطر بزرگ در کمین پرسپولیس

رقابت‌های لیگ برتر در شرایطی به روزهای پایانی خود نزدیک می‌شود که قرارداد تعداد زیادی از بازیکنان پرسپولیس در انتهای فصل به پایان خواهد رسید.

مربی استقلال محروم شد

مربی استقلال محروم شد

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مربی تیم استقلال را از یک بازی محروم و جریمه نقدی کرد.

شیوه ورزشکاران در بیان اعتراضات قابل تامل است

شیوه ورزشکاران در بیان اعتراضات قابل تامل است

سرپرست دبیری فدراسیون دوومیدانی گفت: در این چند روز متوجه شدم که مسئولان جدید و پیشین فدراسیون تاجایی که توانسته‌اند مشکلات ورزشکاران را حل کرده‌اند و در زمان این سرپرستی نیز هدفی جزء این نمی‌توان یافت ولی بیان برخی انتقادات ناحق پسندیده نیست.