صدوهشتادمین روز «طوفان الاقصی»؛

تشدید حمله‌های هوایی و زمینی رژیم صهیونیستی علیه غزه

بین‌الملل

59849
تشدید حمله‌های هوایی و زمینی رژیم صهیونیستی علیه غزه

گزارش‌های رسانه‌ای از تشدید حمله‌های هوایی، زمینی و دریایی رژیم صهیونیستی علیه بخش‌های مختلف نوار غزه طی ساعت‌های بامداد و صبح امروز چهارشنبه حکایت دارد.

به گزارش گروه بین الملل ایران آنلاین، تشدید حمله‌های همه جانبه رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه و درگیری مسلحانه جوانان فلسطینی با عناصر متجاوز در کرانه باختری، از جدیدترین اخبار مربوط به فلسطین است.

تشدید حمله‌های هوایی و زمینی رژیم صهیونیستی علیه غزه

خبرنگار شبکه المیادین گزارش داد که حمله‌های توپخانه ای ارتش رژیم صهیونیستی علیه بخش‌های مختلف نوار غزه به ویژه خان یونس واقع در جنوب این باریکه طی بامداد امروز از سر گرفته شد.

علاوه بر این حمله‌های هوایی ارتش رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه و بخش‌های مسکونی این باریکه نیز ادامه داشته به طوری که جنگنده‌های رژیم صهیونیستی محله‌های غربی شهر خان یونس را واقع در جنوب این باریکه هدف قرار دادند.

خبرنگار شبکه فلسطین الیوم نیز گزارش داد که جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به شدت منطقه‌های اطراف بیمارستان ناصر واقع در خان یونس را بمباران کردند.

تیراندازی قایق‌های جنگی به سمت ساکنان نوار غزه

در کنار حمله‌های هوایی و زمینی ارتش رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه قایق‌های جنگی این رژیم نیز به سمت شهروندان فلسطینی در ساحل شهر رفح واقع در جنوب نوار غزه تیراندازی کردند.

منطقه‌های ساحلی اردوگاه النصیرات و دیرالبلح در مرکز نوار غزه نیز شاهد حمله‌های قایق‌های جنگی ارتش رژیم صهیونیستی بوده است.

حمله به کرانه باختری و بازداشت ده‌ها فلسطینی

از سوی دیگر همزمان با تداوم حمله‌های وحشیانه رژیم صهیونیستی علیه منطقه‌های مختلف نوار غزه تجاوزات پی در پی نظامیان این رژیم به شهرهای مختلف کرانه باختری ادامه دارد.

شبکه فلسطین الیوم گزارش داد که نظامیان اشغالگر به اردوگاه الفارعه واقع در طوباس طی بامداد امروز حمله کردند.

این عناصر متجاوز به شهر نابلس و یکی از ساختمان‌های محله المعاجین در این شهر نیز یورش بردند. منطقه بیتونیا واقع در غرب رام الله و محله‌های البالوع و المصایف نیز شاهد این حمله‌های بامدادی عناصر صهیونیست بوده‌اند.

نظامیان اشغالگر در جریان یورش به منطقه حزما واقع در شمال قدس اشغالی به سمت ساکنان این منطقه گاز اشک آور شلیک کردند.

عناصر صهیونیست به محله کفرسابا واقع در شهر قلقیلیه نیز حمله کرده و تک تیراندازهای خود را بر سقف خانه‌ها در خیابان ۱۶ شهر نابلس مستقر کردند.

منطقه حوسان واقع در بیت لحم و محله المصایون در رام الله نیز شاهد حمله‌های گسترده نظامیان صهیونیست طی بامداد امروز بوده است. عناصر متجاوز در حمله به شهرهای مختلف کرانه باختری ده‌ها فلسطینی را بدون دلیل موجه بازداشت کردند.

عناصر صهیونیست یک بمب را در داخل ساختمان تحت محاصره خود در خیابان التعاون نابلس منفجر کردند.

درگیری مسلحانه جوانان فلسطینی و عناصر متجاوز در کرانه باختری

این در حالی است که نیروهای مقاومت مستقر در کرانه باختری از پای ننشسته و در برابر تجاوزات رژیم صهیونیستی به این منطقه وارد عمل شدند.

بر اساس گزارش شبکه المیادین، نیروهای مقاومت در منطقه عزون واقع در شرق قلقیلیه عناصر متجاوز صهیونیست را در جریان یورش به این منطقه هدف قرار دادند. این نیروها تلاش کردند با پرتاب نارنجک به سمت نظامیان صهیونیست مانع پیشروی آنها در شرق قلقلیلیه شوند.

همچنین درگیری‌های مسلحانه ای عناصر اشغالگر صهیونیست و نیروهای فلسطینی در اطراف اردوگاه الفارعه واقع در طوباس به وقوع پیوست.

جوانان فلسطینی ساکن منطقه زبوبا واقع در غرب جنین نیز با عناصر متجاوز صهیونیست در جریان حمله به این منطقه درگیر شدند.

گزارش‌های رسانه‌ای حاکی از آن است که نظامیان صهیونیست حین یورش به اردوگاه العروب واقع در شمال الخلیل با ایستادگی نیروهای فلسطینی در این منطقه روبه‌رو شدند.

علاوه بر این وقوع درگیری میان شهروندان فلسطینی و عناصر اشغالگر در جریان حمله به اردوگاه شعفاط و محله رأس خمیس در قدس اشغالی گزارش شده است.


انتهای پیام/
دیدگاه ها
آخرین اخبار بین‌الملل