ثبت نام بیش از ۷۱۰ هزار داوطلب برای نوبت دوم کنکور ۱۴۰۳

جامعه

59902
ثبت نام بیش از ۷۱۰ هزار داوطلب برای نوبت دوم کنکور ۱۴۰۳

مدیرکل روابط عمومی سازمان‌سنجش آموزش کشور، از ثبت‌نام بیش از ۷۱۰ هزار داوطلب در نوبت دوم آزمون سراسری در سال ۱۴۰۳ خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی ایران آنلاین، علیرضا کریمیان مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: تاکنون بیش از ۷۱۰ هزار داوطلب برای شرکت در نوبت دوم آزمون سراسری سال ۱۴۰۳ ثبت نام کرده‌اند و مهلت ثبت نام در این آزمون روز پنجشنبه ۱۶ فروردین ماه پایان می یابد. 

مشاور رئیس سازمان سنجش آموزش کشور تأکید کرد: آن ‌دسته از متقاضیانی که قبلاً ثبت‌نام کرده‌اند نیز می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند. داوطلبانی نیز که آذر ماه سال گذشته برای نوبت اول آزمون سراسری سال ۱۴۰۳ ثبت نام کرده‌اند چنانچه تمایل به شرکت در نوبت دوم دارند حتماً لازم است برای نوبت دوم آزمون سراسری ثبت نام کنند.

مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور در پایان خاطرنشان کرد: آزمون نوبت دوم برای داوطلبان در روزهای پنجشنبه و جمعه ۷ و ۸ تیر ماه ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد و داوطلبان باید توجه کنند که نوبت اول آزمون سراسری سال ۱۴۰۳ روزهای پنجشنبه و جمعه ۶ و ۷ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ برگزار می‌شود.


انتهای پیام/
دیدگاه ها
آخرین اخبار جامعه