سردار گودرزی خبر داد؛

کشف بیش از ۱۶۰۰ کیلوگرم موادمخدر در مرزهای جنوب شرقی کشور

جامعه

59760
کشف بیش از ۱۶۰۰ کیلوگرم موادمخدر در مرزهای جنوب شرقی کشور

فرمانده مرزبانی از کشف بیش از یک تن و ۶۰۰ کیلوگرم موادمخدر در مرزهای سیستان و بلوچستان خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی ایران آنلاین، سردار "احمدعلی گودرزی" در تشریح این خبر، گفت: مرزداران استان سیستان و بلوچستان با اشراف اطلاعاتی و کنترل مستمر نوار مرزی حوزه استحفاظی، مطلع شدند قاچاقچیان قصد دارند مقادیر قابل توجهی مواد مخدر را از آن سوی مرزها وارد کشور کنند.

فرمانده مرزبانی فراجا افزود: مأموران مرزبانی با هدایت عملیاتی و پشتیبانی در مسیرهای احتمالی تردد قاچاقچیان به اجرای کمین هدفمند پرداختند و سوداگران مرگ را که در حال انتقال محموله موادمخدر به داخل کشور بودند، مشاهده کردند.

سردار احمدعلی گودرزی در ادامه افزود: قاچاقچیان مواد مخدر با مشاهده مأموران، اقدام به تیراندازی به سمت مرزداران کردند که مأموران نیز بلافاصله با اتخاذ موضع و تاکتیک عملیاتی مناسب اقدام مقابله ای انجام دادند که به علت حجم زیاد آتش مرزداران، قاچاقچیان تاب مقابله نداشتند و عرصه را بر خود تنگ دیدند و با رها کردن محموله موادمخدر از محل متواری شدند.

این مقام ارشد انتظامی کشور گفت: مرزبانان در این عملیات موفق شدند ضمن مهار ۲۸ رأس دواب و هلاکت رساندن یک نفر قاچاقچی مسلح، تعداد یک قبضه سلاح کلاشینکف، یک تیغه خشاب، به همراه مهمات مربوطه، مقادیری مواد منفجره ، یک عدد بیسیم دستی، مقدار یک تن و ۵۹۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و مقدار ۳۰ کیلو گرم از نوع حشیش را کشف کنند.

سردار گودرزی تأکید کرد: چشمان همیشه بیدار مرزبانان با رصد لحظه به لحظه مرزهای کشور، اجازه سوء استفاده قاچاقچیان و بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در مرزها را نخواهد داد و در این راه تا پای جان ایستادگی خواهند کرد.


انتهای پیام/
دیدگاه ها
آخرین اخبار جامعه